Transporditeenused


Firma IntopexTransit OÜ pakub transpordi valdkonnas järgmisi teenuseid:

Kaubaveod, konteinerveod

Intopex Transit OÜ teostab soodsatel tingimustel rahvusvahelisi, kohalikke ja multimodaalseid vedusid, täites kõiki kaasaegseid nõudeid ja tingimusi. Veoste konteinervedu teostatakse standardsete moodulkonteineritega. Valida on järgmiste konteinerite vahel:

  • Standardne kuivkonteiner (dry container)
  • Külmikkonteiner (refrigerated container)
  • Pealt lahtine konteiner (open top container, hard top container)
  • Platvorm - (flat rack)
  • Paakkonteiner e. tsistern (tankcontainer)
  • Isotermiline konteiner, isoleeritud konteiner, hermeetilinekonteiner
  • Puistekauba konteiner (bulk container)
  • Ventileeritav konteiner (Ventilated container)

Konteinervedu iseloomustab kauba hea säilivus ja turvalisus. Konteineri plommimine toimub tellija juuresolekul, plommi eemaldamine aga alles sihtkohas.

Kombineeritud veod

Väikesemõõtmeliste kaupade või väikeste partiide kombineeritud vedu aitab vähendada veokulusid. Pakume ka teenuseid veose komplekteerimisel ja pakkimisel.

Kohaltoimetamine teistest riikidest; uksest ukseni vedu

Teostame pidevalt kaubavedusid Hiinast, Türgist, Itaaliast, Saksamaalt, Poolast, Hollandist, Rootsist, Soomest, Prantsusmaalt, Tšehhist, Hispaaniast ja teistest riikidest. Vedudel kasutame raudtee-, mere-, maantee- ja õhutransporti. Pakume täisteenust veose saatmisel pealelaadimishetkest kuni Teie lattu toimetamiseni (uksest ukseni, door-to-door). Niisugune teenus pakub Teile suuremat kindlustunnet kauba õigeaegse kohalejõudmise ja kõigi vormistusnõuete täitmise osas kõigil veoetappidel, mille võtavad enda kanda meie spetsialistid.

Lahtitollimine ja tollivabastus

Lisaks kaubaveole erinevate transpordiliikidega pakume kauba lahtitollimise ja tollivabastuse teenuseid. Ühelt firmalt tellitud teenuste kompleks hoiab kahtlemata kokku Teie aega ja ressursse. Intopex valdusettevõtte suured kogemused garanteerivad usaldusväärse tulemuse.